Електрощит ЯРП-630А рубильник розривний BP32-39B31250 IP54
Повернення протягом 14 днів >>
 Знайшли дешевше? Телефонуйте, домовимось!
Не знайшли, що шукали?
Пишіть, телефонуйте! Знайдемо!
Ціна з ПДВ
Передзамовлення
Код товару: 000067665
Артикул: s0101004
Виробник: E.NEXT
Материал Метал
Ширина 435мм
Висота 910мм
Глибина 250мм