Ящик ЯРП 630А рубильник розривний BP32-39B31250 IP31
Повернення протягом 14 днів >>
 Знайшли дешевше? Телефонуйте, домовимось!
Не знайшли, що шукали?
Пишіть, телефонуйте! Знайдемо!
Ціна з ПДВ
Передзамовлення
Код товару: 000067673
Артикул: s0101012
Виробник: E.NEXT
Материал Метал
Ширина 435мм
Висота 910мм
Глибина 250мм
Ступінь захисту IP31
Все характеристики
Аналоги
Показувати лише в наявності
ВІДГУКІ І КОМЕНТАРІ
Написати відгук
Ваше ім'я:
Ваш відгук:
Введіть код, вказаний на зображенні: